wtorek, 23 października 2012

WARSZTATY Z CERAMIKI

Jeśli lubisz zdobywać nowe umiejętności to zapraszamy do TuArt na warsztaty z ceramiki. Zapraszamy tych którzy nigdy nie mieli styczności z gliną, jak również tych którzy posiadają pewne doświadczenie.

CERAMIKA łączy w sobie cechy rysunku, malarstwa i rzeźby. Daje to ogromne możliwości, ograniczone jedynie technologią. Glina jest wyjątkowo plastycznym materiałem. W zależności od jej rodzaju i zastosowanej techniki, mogą z niej powstawać przeróżne  przedmioty.

Praca z gliną to doskonały sposób na kształtowanie zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo ruchowej, rozwijanie wyobraźni przestrzennej oraz cierpliwości w dążeniu do celu.  To doskonała okazja, żeby wspierać dziecko w poszukiwaniu talentów i wzmacniać w nim wiarę we własne możliwości. Prace powstałe podczas zajęć staną się trwałą pamiątką twórczo spędzonego czasu.

Zapewniamy wszystkie materiały oraz wypał prac w piecu ceramicznym.

Warsztaty poprowadzi artysta plastyk Małgorzata Koclęga.


Pani Małgorzata posiada Europejski Certyfikat Technologii Ceramiki uzyskany w Centro de formaco profissional para a aindustria ceramica w Caldas da Rainha (Portugalia).

Odsyłam do strony :
http://lepianki.blogspot.com/

Warsztaty będą się odbywały raz w tygodniu, w piątek (godzina do uzgodnienia). Będą trwały 1,5 h.

Zainteresowanych prosimy o kontakt


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz